Objęliśmy działalnością kolejnego pracodawcę. PKP CARGO S.A. CENTRALA

Zarządu Związku Zawodowego Pracowników Kolejowych "PROTEST" informuje o objęciu działalnością związkową PKP CARGO S.A. CENTRALA.
Nasza organizacja jest międzyzakładową organizacją związkową i obejmuje swym działaniem PKP CARGO S.A. Śląski Zakład Spółki, „POLREGIO” spółka z o.o. Opolski Zakład w Opolu .
W przyszłym roku będziemy obchodzić jubileusz 20 lecia działalności związkowej. 
Związek Zawodowy Pracowników Kolejowych "PROTEST" zrzeszony jest w Federacji Związków Zawodowych Maszynistów Kolejowych (FZZMK), która jest reprezentatywna w rozumieniu art. 25.2 Ustawy o związkach zawodowych.
FZZMK jest członkiem Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych, organizacji związkowej reprezentatywnej w rozumieniu art.23.ust. 2 ustawy o Radzie Dialogu Społecznego i innych instytucjach dialogu społecznego (Dz.U.2015.poz.1240). FZZMK jest sygnatariuszem ZUZP obowiązującego w Spółce PKP CARGO S.A. oraz Porozumienia w sprawie wzajemnych zobowiązań stron Zakładowego Układu Zbiorowego Pracy dla Pracowników Zatrudnionych przez Zakłady PKP CARGO S.A.. , a nasza organizacja posiada uprawnienia wynikające z tego Porozumienia.

Korzystając z okazji w imieniu Zarządu ZZPK "PROTEST" w Opolu zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych pracowników do wstąpienia do naszej organizacji, jesteśmy przekonani że razem będziemy mogli wiele zrobić między innymi w obszarze poprawy warunków zatrudnienia. Rzetelnie i uczciwie  podchodzimy do prowadzonej działalności związkowej, a w ramach
​składki każdemu członkowi związku gwarantujemy:
  • Indywidualny dostęp (imienna karta) do CDO24 - firma o ugruntowanej pozycji na rynku, świadcząca od 2009 profesjonalną i fachową ochronę prawną w szeroko pojętym segmencie usług doradczo-prawniczych. Departament Prawny CDO24 tworzą doświadczeni adwokaci, radcy prawni, doktoranci, wykładowcy, aplikanci radcowscy i adwokaccy oraz prawnicy.
  • Imienne rabatowe karty paliwowe LOTOS BIZNES i ORLEN BiznesTank, pozwalające na tańsze tankowanie oraz zakupy i usługi na stacjach LOTOS i ORLEN  na terenie całego kraju
  • Atrakcyjne zakupy ze zniżkami dla członków związku na zakupy w hurtowniach motoryzacyjnych: ELIT Polska (dystrybutor części motoryzacyjnych, materiałów eksploatacyjnych i wyposażenia warsztatowego na polskim rynku. Firma dysponuje trzema magazynami głównymi w Dębicy, Krakowie i Wrocławiu oraz 50 filiami na terenie całego kraju. HM GORDON, która działalnością obejmuje teren całej Polski. Aktualnie zakupy zrobimy w ponad 150 oddziałach w Polsce oraz w  Auto Partner SA, która jest importerem i dystrybutorem części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i motocykli.
 
Zapraszamy do kontaktu jesteśmy do Państwa dyspozycji.